购买 BZX584B4V7-RSG | BZX584B4V7-RSG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX584B4V7-RSG
BZX584B4V7-RSG
BZX584B4V7-RSG
仅供参考
零件编号 BZX584B4V7-RSG
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SOD-523F, 150MW, 2%, SMALL SIGNA
送货服务
BZX584B4V7-RSG参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)4.7 V
公差±2%
力量 - 最大150 mW
阻抗(最大值)(Zzt)80 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr3 µA @ 2 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-79, SOD-523
供应商设备包SOD-523F
BZX584B4V7-RSG Packaging
Insepction
BZX584B4V7-RSG FAQ
  • 1. How to order BZX584B4V7-RSG on Heisener?
  • 3. Are the BZX584B4V7-RSG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX584B4V7-RSG?
BZX584B4V7-RSG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。